Urodziny brata można uczcić w sposób wyjątkowy i podarować mu oryginalny prezent w postaci przeżycia. Upominkiem urodzinowym może być np. lekcja tenisa, zabawa w paintball, przejażdżka samochodem terenowym po trudnych terenach lub karnet do parku trampolin. Jeżeli brat jest miłośnikiem biegania, rewelacyjnym prezentem dla niego będzie miesięczny plan treningowy.

Pomysł na prezent dla niego – indywidualna lekcja squasha, szermierki, tenisa

Oryginalnym pomysłem na urodzinowy upominek dla brata, będzie ofiarowanie mu vouchera na indywidualną lekcję z instruktorem, np. squasha, szermierki czy tenisa ziemnego. W czasie zajęć uczestnik poznaje zasady gry, uczy się prawidłowej techniki i ma przy okazji tego dobrą zabawę. Więcej inspiracji na oryginalne upominki w postaci indywidualnych lekcji można szukać na stronie: prezentmarzen.com.

Przygoda w plenerze – paintball, przejażdżka off-road

Miłośnik sportów za kierownicą ucieszy się na możliwość ekstremalnej przejażdżki samochodem terenowym. Jazda off-road to doskonała rozrywka, która polega na pokonaniu specjalnie wydzielonej trasy pełnej przeszkód w postaci, np. błota, piasku, wzniesień i niedużych wodnych akwenów. Z kolei paintball, czyli strzelanie do siebie z karabinów naładowanych kulkami z farbą, to rozrywka dla wszystkich lubiących spędzać czas w niebanalny sposób. Uczestnicy gry zostają wyposażeni w specjalne kombinezony, kaski i okulary ochronne.

Prezent dla biegacza

Mężczyzna, który lubi biegać, a w szczególności jeśli trenuje regularnie, ucieszy się z niebanalnego prezentu w postaci ułożonego miesięcznego planu treningowego. Wykonuje go profesjonalny instruktor, na podstawie analizy sylwetki, stanu zdrowia oraz indywidualnych oczekiwań co do treningów. Pod okiem profesjonalisty można osiągnąć widoczne efekty, znacznie poprawić kondycję, zwiększyć motywację, a nawet odkryć w sobie zapał do startowania w zawodach biegowych.

Zabawa w parku trampolin

Voucher do parku trampolin to ciekawy prezent i pomysł na aktywne spędzenie popołudnia. Obiekt rekreacyjno-sportowy wyposażony jest w różnego rodzaju trampoliny, na których można wykonywać akrobacje powietrzne. Miękkie i bezpieczne lądowanie po skoku zapewniają piankowe baseny.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Od czego zacząć organizację pogrzebu?

Organizacja pogrzebu jest zadaniem pracochłonnym, wymagającym dopełnienia wielu formalności. Podstawą do rozpoczęcia przygotowań do pochówku jest wystawienie przez lekarza karty...

Zamknij