Jazda Lamborghini Galardo, Ferrari 458 Italia lub Nissanem GTR jest wymarzonym prezentem dla miłośnika sportowych aut. Wspaniałe parametry pojazdów sprawiają, że podróż nimi jest wyjątkowym przeżyciem dla każdego mężczyzny. Jazda Fordem Mustangiem GTR jest świetną pamiątką na długie lata. Trening za sterami Subaru jest pomysłowym prezentem dla miłośników szybkich aut, dzięki której zwiększą oni umiejętności jazy w trudnych warunkach.

Jazda sportowymi autami – Lamborghini Galardo, Ferrari 458 Italia, Nissan GTR

Każdy miłośnik sportowych aut będzie pod wrażeniem, gdy usiądzie za kierownicę takich pojazdów, jak Lamborghini Galardo, Ferrari 458 Italia lub Nissan GTR. Pojazdy te przyspieszają do 100 km/h w czasie poniżej 4 sekund! Uczestnicy mogą wybrać nawierzchnię (beton, asfalt i płyty betonowe) oraz pojazd. Podczas atrakcji na fotelu pasażera będzie czuwał doświadczony kierowca, który poinstruuje kierowcę odnośnie metod wchodzenia w zakręty oraz wykorzystania maksymalnych parametrów samochodu. Dzięki temu uczestnik będzie mógł doświadczyć ogromnych pokładów adrenaliny na jednych z najszybszych samochodów na świecie. Niewiele doświadczeń w życiu gwarantuje takie emocje, jak przejazd Lamborghini. Warszawa, Poznań, Radom, Trójmiasto i Kamień Śląski to miejsca, gdzie można spróbować swoich sił na profesjonalnym torze wyścigowym.

Przejazd Fordem Mustangiem GT po mieście

For Mustang GT ma niemal 500 koni mechanicznych pod maską, a jego dźwięk można usłyszeć z oddali. Jest to amerykańska legenda w stylu muscle car. Przejazd tym pojazdem po ulicach Warszawy będzie niesamowitym doświadczeniem dla każdego fana motoryzacji. Jest to też spełnienie marzeń miłośników amerykańskiego stylu w klimacie filmów z lat 60. Atrakcja odbywa się na ulicach Warszawy. W tym czasie można zrobić zdjęcia i nakręcić pamiątkowy film. Jest to więc idealny prezent z okazji urodzin dla miłośników szybkich aut.

Trening za kierownicą Subaru

Dla każdego fana szybkich aut trening za sterami Subaru jest niezapomnianym prezentem, dzięki któremu można zwiększyć swoje umiejętności na drodze. Podczas szkolenia uczestnik spróbuje swoich sił w warunkach błotnistych, żwirowych i wodnistych. Na wstępie klient zapoznaje się z teoretycznymi podstawami wchodzenia w zakręty i poruszania się po slalomie. Po skończonym przejeździe uczestnik atrakcji analizuje przebycie swojej trasy, aby wyciągnąć wnioski na przyszłość. Trening za kierownicą Subaru jest oryginalnym prezentem dla chłopaka lub ojca z okazji urodzin lub męża podczas rocznicy ślubu.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Pomysły na sportowe prezenty dla brata na urodziny

Urodziny brata można uczcić w sposób wyjątkowy i podarować mu oryginalny prezent w postaci przeżycia. Upominkiem urodzinowym może być np....

Zamknij